Brak produktów w tej kategorii

MODNE SUKIENKI

Chcesz wiedzieć, gdzie możesz kupić modne sukienki? Właśnie tu! Marka Twomoon to najmodniejsze sukienki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Na chwilę obecną oferujemy swoim klientkom zarówno klasyczne, jak i bardziej ekstrawaganckie sukienki, które idealnie wpisują się w to „czym” chce być marka Twomoon – modną modą dla kobiet ceniących sobie wygodę, nietuzinkowość, brak szablonów, ale jednocześnie nie mają zamiaru cierpieć by błyszczeć.

Aby poznać nasze sukienki bliżej serdecznie zapraszamy nasze klientki do kontaktu online zarówno za pośrednictwem sklepu, czatu, facebook-a. Czekamy na Wasze pytania, sugestie, uwagi. Z chęcią pomożemy dobrać idealną, modną sukienkę dla każdej z Was.

Pamiętajcie, nasze modne sukienki to produkty Made In Poland – polskość w sukienkach w naszym przypadku to nie tylko fakt, iż jesteśmy rodzimą firmą. To także świadomy wybór jeśli chodzi o materiały, oraz szwalnie z którymi pracujemy. Chwalimy się tym, że jesteśmy Made In Poland, gdyż uważamy, że nasz, polski przemysł tekstylny, nasze polskie wzory, nasze modne sukienki są powodem jedynie do domu. Coraz mocniej widzimy też, że nasze nowe kolekcje świetnie radzą sobie nie tylko w Polsce, lecz również u klientów z zachodniej Europy, USA czy Dalekiego Wschodu!

Contact us